Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś,
nigdy tego nie dokonasz.

Bruce Lee

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz poznać techniki skutecznej samoobrony, wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby ćwiczyć w klubie BUSHIDO.

luty 2016

Klub istnieje od 2005 roku zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Zespole Szkół w Żychlinie ul. Parkowa 11. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnych treningów we wtorki i czwartki w godzinach:
młodsza grupa: 16:45 – 18:00
starsza grupa: 18:00 – 19:30
Z A P R A S Z A M Y   D O   W S P Ó L N Y C H    T R E N I N G Ó W ! ! !

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych. Młodsza grupa - dzieci ze szkół podstawowych, starsza grupa - młodzież ze szkół gimnazjalnych, średnich i starsi. Mimo tego że uczestnicy są zróżnicowani wiekowo wysiłek fizyczny jest dobierany odpowiednio. Przyjdź i sprawdź nas. Poprawisz swoją sprawnosć fizyczną, zapomnisz o troskach dnia codziennego poznasz skuteczny system obrony ju-jitsu. Dowiesz się jak piękną i złożoną sztuką walki może okazać się nasz system walki wręcz.